O Klubie

Drukuj

Klub Numizmatyków i Filatelistów "Troyak"
w Toronto, Ontario, Kanada.

Witamy i zapraszamy wszystkich członków i sympatyków kolekcjonerów na strony Polsko-Kanadyjskiego Klubu Numizmatyków i Filatelistów „Troyak” .

Klub „Troyak” jest kulturalno-naukowym zrzeszeniem miłośników numizmatyki, medalierstwa,falerystyki i filatelistyki – profesjonalistów i amatorów.
Jego celem jest pogłębianie wiedzy z zakresu numizmatyki, medalierstwa,falerystyki i filatelistyki oraz rozwój edukacyjny historii kolekcjonerstwa z tych dziedzin wśród członków Klubu „Troyak” i Polonii w Kanadzie.
Klub organizuje pogadanki, odczyty i co-miesięczne spotkania kolekcjonerskie oraz utrzymuje bliskie kontakty z Klubami Numizmatyczno-Filatelistycznymi w Północnej Ameryce oraz ze Stowarzyszeniami Numizmatycznymi i Filatelistycznymi w Polsce.
Klub również blisko współpracuje ze znanymi ekspertami w Polsce i w Niemczech, w dziedzinie Numizmatyki oraz Filatelistyki Polskich walorów.
„Troyak” jest oficialnie zarejestrowanym członkiem Stowarzyszenia Numizmatyków w Ontario, oraz jest aktywnym członkiem w Greater Toronto Area Philatelic Alliance.

Polsko-Kanadyjski Klub Numizmatyków i Filatelistów „Troyak”, jest organizacją niedochodową, jest Klubem którego członkowie zawsze mogą pomóc ekspertyzą w sprawach dotyczących monet, papierów wartościowych, medali czy też zbiorów filatelistycznych. Jeszcze raz, witamy serdecznie i zapraszamy!

2011 Troyak Club - O Klubie. Troyak Club
Powered by Joomla 1.7 Templates